+420 606 091 008

Firma Starmon s.r.o. má zaveden jednotný systém QEH&S, který pokrývá požadavky v oblasti
systému řízení kvality, EMS, BOZP a PO dle platných norem ČSN EN ISO 9001:2009,
ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Kompletní kabelový servis

Vytyčování kabelových sítí, montáže a měření optických kabelů, diagnostika a monitoring kabelových sítí

#8250;

Aktuality

#8250;

Naše firma nově nabízí tyto služby :

Dálkový monitoring kabelových sítí
Jedná se o službu, která je primárně určena pro sítě elektronických komunikací - optické sítě a metalické telekomunikační sítě. Monitorovací systémy, který se na kabelovou síť, anebo samostatný kabel nasadí, jsou variabilní a lze je nakonfigurovat přesně podle požadavku zákazníka, od základního upozornění, že se na kabelu vyskytla závada, přes předání informace pomocí sms, nebo emailu určenému pracovníkovi, až po samotnou lokalizaci závady a její vyznačení na mapě.

Vytýčení a zaměření kabelových tras pomocí GPS
Tuto službu jsme vzhledem k poptávce na trhu nově zařadili do naší nabídky. Jedná se o kombinaci klasického vytýčení kabelových sítí pomocí kabelového hledače a GPS modulu. Naměřená data z kabelového hledače se uloží do GPS modulu, kde se jim přiřadí polohová data. Pomocí speciálního SW se pak tato data použijí pro zpracování mapových podkladů. Ve spolupráci s naší dodavatelskou geodetickou kanceláří nabízíme komplexní soubor služeb v nejvyšší třídě přesnosti, dle konkrétního požadavku zákazníka.

Lokalizace závad na topných kabelech podlahového topení, potrubí, okapů, apod.
V posledních letech došlo ve stavebnictví k masivnímu nasazovaní různých topných kabelů, kdy v souvislosti s touto skutečností dochází také k poměrně hojnému výskytu kabelových závad. Závady na topných kabelech jsou vzhledem k prostředí, kde jsou aplikovány, velmi těžko lokalizovatelné. O těchto závadách je možné se na různých internetových fórech dočíst mnohé, včetně zkušeností montážních firem a uživatelů, kteří musí bohužel řešit nalezení a odstranění závady na svém topném kabelu. Naší firmě se podařilo nalézt optimální řešení v podobě kombinací metod snímání krokového napětí, měření teploty a reflektometrické metody. Díky poměrně dobré přesnosti, se kterou závady lokalizujeme, přinášíme našim zákazníkům výraznou úsporu jak finanční, tak i časovou. Věříme, že tuto službu uvítá široké spektrum uživatelů topných kabelů.

#8250;
#8250;
#8250;
#8250;

Telefonica
Jsme partnerem společnosti © O2 Czech Republic a.s. pro vytyčování sítí
elektronických komunikací ve východočeském regionu.

Kontaktujte nás!


Starmon s.r.o.
Průmyslová 1880, 565 01 Choceň

606 091 008
bedrnicek@starmon.cz

© 2023 Starmon s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Mapa stránek
Webové stránky vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin
Webové studio Pixel Design
#8250;